Hakkımızda

UGE Elk.Müh.İnş. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. Bursada Kurumsal firma anlayışıyla   Elektrik Proje, Taahhüt, Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu ,Ölçüm Raporlama  ve Bakım hizmeti,Kompanzasyon Takip Hizmeti, Enerji Kimlik Belgesi,Enerji yöneticisi danışmanlık  hizmeti   alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Şirketimiz Taahhüt-Proje ve Müşavirlik konularında deneyimli kadrosu ile hizmet üretmeye devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

  •  Elektrik sektöründe verdiği hizmetle tercih edilen,
  •  Sektörde gelişen teknolojiyi çalışanlarıyla birlikte uygulamaya geçiren,
  •  Üstlendiği işleri başarı ile zamanında tamamlayan,
  •  İmajını sürdürebilen güvenilir bir kuruluş olmak.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

• Müşteri taleplerini; mühendisliğin öngörüsü ve imkanları ile değerlendirip, yorumlayarak ilgili standart, yönetmelik, meslek disiplini ve kurum tecrübesiyle birleştirerek , kalite yönetim sistemi doğrultusunda yerine getirmek.

• Kalite yönetim sisteminin sürekliliğini sağlamanın yanı sıra kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek.

• Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, işimizi en kısa sürede, kaliteli ve verimli biçimde tamamlamak.

• Çalışanlarımızı eğitmek,memnuniyet ve verimliliklerini arttırmak çabası içinde olmaktır.

İSG POLİTİKAMIZ

• UGE Elektrik & Mühendislik; En temel ve değerli unsur olarak gördüğü çalışanları ile hizmet ürettiği kişi ve kurumları İş kazalarından, Meslek hastalıklarından korumak, önlemek veya en aza indirmek, sağlıklı, güvenli bir çalışma ortamı yaratmak ve sürekliliğini sağlamak amacıyla;

• Faaliyet alanına ilişkin ulusal iş sağlığı ve güvenliği mevzuat gereklerini yerine getirmeyi,

• Tüm çalışanlarına ve ilgili taraflara gerekli bilgilendirme ve eğitimler yardımıyla kendilerinin, diğer çalışanların ve müşterilerin sağlık ve güvenliklerini tehlikeye atmamayı temel görev olarak benimsetmeyi,

• Tüm faaliyetleri kapsamında olası tehlikeli durum ve davranışlar ile ilgili risk değerlendirmelerini sistematik bir şekilde yaparak önleme kültürünü yerleştirmeyi, ilgili tarafların ve çalışanların katılımlarını sağlamayı, Sağlık ve Güvenlik Politikası olarak benimsemekte ve sürekli geliştirmektedir.

 

İŞTİRAKLERİMİZ 

UGE SOLAR , yenilenebilir (Fotovoltaik) enerji sektöründe faaliyet göstermektedir. Dinamik etkin hedef odaklı BURSA  Merkezli anahtar teslimi solar montaj sistemleri üreticisiyiz ve uygulayıcıyız. Yenilikçi fikirler, sürdürülebilir çözümler UGE SOLAR ‘ın temel yaklaşımını oluşturur.

UGE SOLAR olarak, sürekli sanayileşen ve genişleyen toplumumuzun, artan enerji gereksinimlerinin karşılanmasında, en etkin yolun sürdürülebilir enerji  yatırımları olacağı fikrinden hareketle, solar enerji projelerinde sizler için en ideal çözümler üretmek üzere yola çıktık.

UGE SOLAR , üretim yeteneğini solar montaj sistemleri üzerine yoğunlaştırmış, dinamik, etkin, hedef odaklı BURSA merkezli, anahtar teslimi solar montaj sistemleri üreticisi ve uygulayıcısıdır.

 

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER 

Edüstriyel Çatı Güneş Enerji Satrali​ ;  Ticari kuruluşlar; üniversiteler , hastaneler , okullar , fabrikalar ve elektrik tüketimi yüksek bütün kuruluşlar için bütün elektrik masraflarını karşılama imkanına güneş enerji sistemleriyle mümkündür. Elektrik tüketim miktarınıza göre yapılacak yatırımla elektrik tüketim maliyetini ortadan kaldırabilir  ve hatta kurulan sistem büyüklüğüne göre fazla üretilen elektriği devlete verilerek ay sonu mahsuplaşma ile kar ede edebilirsiniz.

Konut Çatı Güneş Enerji Santrali ; Konutlarınız için bütün elektrik masraflarını karşılama imkanına güneş enerji sistemleriyle mümkündür. Elektrik tüketim miktarınıza göre yapılacak yatırımla elektrik tüketim maliyetini ortadan kaldırabilir  ve hatta kurulan sistem büyüklüğüne göre fazla üretilen elektriği devlete verilerek ay sonu mahsuplaşma ile kar ede edebilirsiniz.

Saha Kurulumu Güneş Enerji Sistemi ; Lisanssız Üretimler için; 5mW’a kadar lisans almadan sadece TEİAŞ’a yapacağınız başvuru sonucunda güneş enerjisi santraline sahip olabilirsiniz. Yapacağınız yatırımı kısa sürede finase ederek , kalan zaman içerisinde kar elde edebilirsiniz. Devletimizin alım garantisi Güneş Enerjisinde elektrik üretim sistemlerine sizde sahip olabilirsiniz. Diğer santral maliyetlerine göre çok düşük maliyetle sizde bir santrale sahip olabilirsiniz.

 

BASINDA  UGE

 

 

İletişim


Adres

MERKEZ OFİS : FSM BULVARI 1453 RIZVANOĞLU PLAZA Kat: 2 No: 168 NİLÜFER / BURSA / TÜRKİYE

Telefon

0537 816 80 38

E-Mail

info@ugemuhendislik.com